Tek Kullanımlık terlik otel terliği

Standart baskısız olarak farklı kalite ve fiyatlarda 20 çeşit hijyenik tek kullanımlık terlik mevcuttur. Üretimlerimizde geri dönüşüm malzeme kullanmamaktayız.

Kullandığımız otel terliği tabanı düz değildir, tırtıklıdır . Hatta bazı firmalar bu tırtıklı terlikleri kaymaz olarak nitelemektedirler. Halbuki kaymazlık özelliği özel kumaşı tek kullanımlık otel terliği tabanına yapıştırılarak elde edilir. Ancak Bazı otel odalarındaki daha az kayan seramik yer döşemeleri sebebiyle bu tırtıklı modellerde kaymadığından kaymaz otel terliği olarakta bilinirler.

Dilerseniz , Acil tek kullanımlık terlik ihtiyacınız yoksa ve 7 - 15 gün arasında değişen üretim sürecini bekleyebiliriz derseniz . Baskılı yani logonuzu otel terliklerinizde sipariş verebilirsiniz.

Logolu siparişlerde süreç şu şekilde izlemektedir. Firma Fatura bilgilerinizi ve logonuzu bizlere ulaştırıyorsunuz. Avans Ödemesinden sonra Logo tasarımını terlik üzerinde grafikerimiz hazırladıktan sonra sizlere sunuyoruz. Sizlerin onayı veya değişiklik talebi sonrası onayında otel terliği imalatı aşaması başlamış oluyor.

Baskısız hızlı ürün temiz etmek için lütfen sayfayı aşağıya kaydırarak standart ürünleri ve fiyatları inceleyiniz.

Tek Kullanımlık otel terliği imal edilmiş terlikler ucuz modellerden başlayıp üst segmentlerde  toptan aynı gün kargo ile çıkış sağlanabilmektedir.