Kağıt Bardak Altlığı

Kağıt ham maddeden yapılmış iç bölümlerindede laminasyon yapılararak kağıtlar kat kat konularak su emici özelliğe kavuşturulur.

Üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için promosyon ve imaj amaçlı en çok kullanılan ürün dür. Diğer promosyon ürünlerine göre en hasaplı olanıdır.

Serrvis sırasında tabağa dökülen içeceği hızla emer ve tabağa tutunur.Bardak Altlıkları süper emici özelliği beyazlığı yumuşak dokusu ve ayrılmayan kat özellikleriyle sunumlarınızda çok etkili ve ekonomik bir üründür.

Baskılı Bardak Altlığı uygulamaları yapılırken  75 - 80mm , 90 - 95 mm ölçüleri tercihi özellikle müşteri tarafından belirtilmelidir.Sipariş Verildiğinde yuvarlak veya desenli kesim arasında bir tercih yapmak gerekir.Lütfen üretime başlamadan yapılmadan önce tercihinizi belirtiniz.

Tek Renk ve 2 Renk Uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Firma ismi veya logosu baskılı Min Sipariş Miktarı : 5.000 Adet Olup Fiyatlarımıza Klişe Bedeli Dahildir. Koli İç Adeti 5.000 dir.250 şerli paket halinde kolilere yerleştirilir.Koli ebatları düşük olduğu için Kargo Maliyeti Düşüktür.Stoklarımızda Standart Olarak mevcuttur.

Kullanım Alanları ; Otel Restoran ve Kafeleri , Hastane kafeteryaları,Restoranlarda , Tatil köylerinde , Sosyal Tesislerde popüler olarak reklam aracı olarak tercih edilmektedir.

Bardağın konulduğu yeri pisletmemesi için kullanılan,üzerine tekli veya çoklu renklerle baskı yapılabilen etkili ve ucuz reklam aracıdır.Üzerlerine firmaların reklam baskılarının kolaylıkla aktarılabilmesi ve sıklıkla kullanılması açısından promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Sipariş Teslim Süresi Baskı onayından Sonra Minimum 4 - Maksimum 15 İş Günüdür.

5000 ADET TEK RENK BASKILI KARGO KDV DAHİL TÜRKİYENİN HER YERİNE 525 TL dir. 2 nci Renk FARKI + 25 EKLENİR ( Fiyat 75 ve 80 MM ölçüler için geçerlidir) 90 ve 95 MM veya özel ölçüler için fiyat sorunuz

Ödeme Siparişte Peşin Banka Havaledir .

ÜRETİM SÜRESİ 10 - 15  İş Günüdür.


 

Bardak Altlığı

Paper Coaster