Otel Çamaşır Torbası

Çamaşır Yıkama hizmeti bulunan işletmelerde müşterilerine profesyonelce hizmet vermeyi hedefleyen işletmelerin bir yandanda Kurumsal kimliğini göstermek amacıyla baskılı olarak çamaşır torbası tercih edilir.Çamaşır Torbaları poşetten, kotondan ve teladan olmak üzere 3 çeşidi mevcuttur.

 

  • Tela Çamaşır Poşeti : 80 Gr - 100 Gr Farklı Renk Çeşitleriyle Tela Kumaştan imal edilebilir.Üzerine Tek Renk veya 2 Renk olarak  firmanızın baskısı yapılabilir. Minimum Sipariş Miktarı 1000 Adettir. Klişe Renk başına 75 TL + KDV dir. Bir kereye mahsus alınır.
  • En Çok Tercih edilen ürün olarak Naylondan Baskılı Çamaşır Torbası 40 cm x 50 cm ölçüsünde 8 Micron kalınlığında  Üzerine Tek Renk veya 2 Renk olarak  firmanızın baskısı yapılabilir. Klişe Renk başına 75 TL + KDV dir. Bir kereye mahsus alınır.
  • Dilerseniz Kirli Poşetinin Daha dayanıklı olması için El Takviyesi yapılabilir .Takviye Ücreti Birim Fiyata 0,09 + KDV ilave olacaktır. NAYLONDAN üretilen çamaşır poşetleri Min Baskılı Sipariş Miktarı 5000 Adettir . Üretimden 4200 - 7000 Arası Çıkmaktadır ve fatura buna göre kesilir.

Standart Çamaşır Poşeti Stoklarımızda Mevcuttur.

Min Sipariş Miktarı 1000 Adettir.

1000 Adet  Kargo KDV DAHİL 575 TL dir. KAPIDA ÖDEME İLAVE 15 TL dir.

Standart Çamaşır Torbası Örneği